Kontakt

Om Du vill veta mer eller har synpunkter så tveka inte att höra av Dig till oss.

Ägare

Tomas Gunnarsson

070-575 88 12
tomas@sankdalensgard.se

Säljare

Wille Momark

070-1474261
wille@sankdalensgard.se

Ekonomi/

Info

Sofia Hagdahl

0733-84 32 24
sofia@sankdalensgard.se

Telefon 0125-320 20
E-post info@sankdalensgard.se

E-post Order/Beställningar order@sankdalensgard.se
E-post Faktura faktura@sankdalensgard.se

Adress Sänkdalens Gård 610 28 Vikbolandet

Vägbeskrivning
Från Norrköping (E4): Kör väg 209 mot Arkösund. Efter 35km sväng vänster mot Sänkdalen.
Från Söderköping (E22): Kör mot Ö.Husby och därifrån sedan väg 209 mot Arkösund. Efter 10km sväng vänster mot Sänkdalen.

Våra certifikat
Certifikat IP Grund

Certifikat Beredning Förädling Livsmedel EU/KRAV

Certifikat Växtodling EU KRAV

Certifikat Djurhållning EU KRAV